تبلیغات
رامین دانلود - سرگذشت یك زن قاچاقچی مواد مخدر به دار آویخته شد(+عکس)
رامین دانلود
بزرگترین مركز سرگرمی در ایران


[t]   [k]

========================


ساعت فوق العاده شیك CHANEL

از خرید این ساعت بی نظیر و زیبا که با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت خوب

 عرضه میگردد پشیمان نخواهید شد.

شمایی که به دنبال جدیدترین و به روز ترین لوازم برای  شیک پوش بودن می گردید

و هم شمایی که از دادن هدایای تکراری خسته شده اید  ساعت CHANEL

گزینه ای مناسب برای شماست .

قیمت : فقط و فقط ۹000 تومان

[t]   [k]


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 13 بهمن 1389

سرگذشت یك زن قاچاقچی مواد مخدر به دار آویخته شد(+عکس)

یك قاچاقچی مواد مخدر به نام زهرا بهرامی فرزند علی به اتهام فروش و نگهداری مواد مخدر، سحرگاه روز شنبه به دار مجازات آویخته شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دادستانی تهران، محكوم علیها یاد شده عضو یك باند بین المللی ترانزیت مواد مخدر بود كه با همكاری رابط هلندی خود، از آن كشور كوكائین به ایران قاچاق می كرد و به واسطه مشاركت با این باند، طی دو مرحله كوكائین به داخل كشور منتقل و توزیع شده بود.
این گزارش حاكیست در بازرسی از منزل نامبرده، كه پیشتر به اتهام ارتكاب جرایم امنیتی دستگیر شده بود، ۴۵۰ گرم كوكائین و ۴۲۰ گرم تریاك نیز كشف و در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد وی ۱۵۰ گرم كوكائین نیز به فروش رسانده است.
گزارش یاد شده می افزاید: متعاقبا در پی تكمیل تحقیقات و صدور كیفرخواست، پرونده زهرا بهرامی به دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال و جلسه دادگاه با حضور نماینده دادستان و وكیل محكوم علیها تشكیل و پس از رسیدگی، نامبرده، به اتهام نگهداری۴۵۰ گرم كوكائین و مشاركت در فروش ۱۵۰ گرم كوكائین به اعدام و مصادره اموال و در مورد نگهداری ۴۲۰ گرم تریاك به پرداخت چهارده میلیون ریال جزای نقدی و تحمل هفتاد ضربه شلاق محكوم شد كه رای صادره مورد تایید دادستان كل كشور نیز قرار گرفت.
با انتشار این خبر از سوی دادستانی تهران، برخی از رسانه ها و سایت های غربی و ضدانقلاب در اقدامی هماهنگ و ناشیانه سعی داشتند رنگ و بوی حقوق بشری و سیاسی به موضوع بدهند.
در همین حال، شبكه تلویزیونی یورونیوز مدعی شد كه اتهام قاچاق مواد مخدر علیه زهرا بهرامی ساختگی است.
این شبكه تلویزیونی بدون آن كه برای ادعای واهی خود مستندی ارایه كند منبع این ادعای خود را كه «گروه های مدافع حقوقی بشری»! نامیده بود دانست.
سایت هایی نظیر ایران گلوبال، گویانیوز و... نیز تلاش كردند القاء نمایند زهرا بهرامی قاچاقچی مواد مخدر نبوده و تنها در ۶ دی ۸۸ (روز عاشورا و هتك حرمت فتنه گران به مقدسات) جزو معترضین بوده است!
این در حالی است كه سخنگوی وزارت امور خارجه كشورمان چندی پیش و قبل از اجرای حكم اعدام این قاچاقچی مواد مخدر با اشاره به فشارهای كشورهای غربی گفت: اخیرا موضوع حقوق بشری را به صورت هدفمند و با اهداف سیاسی در دستور كار قرار داده اند تا پرونده هایی كه به هیچ وجه ارزش طرح به عنوان مسئله سیاسی ندارند و چارچوب آنها كاملا حقوقی است مثل پرونده سكینه آشتیانی كه با یك پرونده جنایت و خیانت درگیر است و پرونده زهرا بهرامی كه متهم مواد مخدر است. به عنوان مواردی سیاسی به منظور فشار بر نظام و مردم ما مطرح سازند.
وی در گفت وگو با ایرنا افزود: البته پاسخ ما در برابر آنها كاملا مشخص است و اجازه ندارند كه در امور داخلی ما دخالت كنند و در جریان محاكمه، قوه قضاییه ما كاملا مستقل است و حتما با رعایت همه ضوابط و عدالت حكم نهایی را درباره این افراد صادر خواهد كرد.


این مطلب را به اشتراک بگزارید داغ کن - کلوب دات کام


طبقه بندی: مطالب جالب و خواندنی، 
برچسب ها: زن قاچاقچی، اعدام زن قاچاقچی، عکس زن قاچاقچی، سرگذشت یك زن قاچاقچی، معتاد، زهرا بهرامی، ترانزیت مواد مخدر، كوكائین، جرایم امنیتی، پرونده زهرا بهرامی، دادگاه انقلاب اسلامی تهران، حوادث، سایت حوادث، ایران و جهان، اعدام، گروه های مدافع حقوقی بشری، ایران گلوبال، گویانیوز، روز عاشورا و هتك حرمت فتنه گران به مقدسات، اهداف سیاسی، متهم مواد مخدر، پرونده سكینه آشتیانی، پرونده، سكینه آشتیانی، جنایت و خیانت،
ارسال توسط رامین
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی